Çay Suyunun İnanılmaz Faydaları

Giyimtesettur.net olarak sizlere Çay Suyunun İnanılmaz Faydaları konusunda detaylı bilgiler vererek, daha hızlı bir çözüme kavuşmanızı sağlıyoruz. Düşünceleriniz bizim için oldukça önemlidir. Aklınızda oluşan soru işaretlerini konu altında yer alan Yorum Yap kısmını kullanarak bizlere bildirebilir, hızlı bir cevaba kavuşabilirsiniz.

Çay Suyunun İnanılmaz Faydaları

Çayınızı demleyip içtiniz. Keyfiniz yerine geldi. Peki demlikte kalan çay ne olacak? Kesinlikle demlikte kalan çayı çöpe atmayın. Çünkü çay suyu birçok derde deva. İşte bunlardan bir kaçı;

Çay suyunu saç bakımı için kullanabilirsiniz. Saçınız mat görünüyor ise saçınızı şampuanla yıkayın ardından ılık çay suyu ile saçınızı bir kez daha durulayın. Etkisini göreceksiniz.

Çay suyunu ayak kokusu tedavisi için kullanabilirsiniz. Her gün yatmadan önce ayağınızı çay suyu dolu leğende 10 dakika kadar bekletin. İki hafta kadar bunu uygularsanız sonucu göreceksiniz.

Çay suyunu boğaz ağrılarına gargara olarak da kullanabilirsiniz.

Çay suyunu derideki yaraları temizlemek için de kullanabilirsiniz. Çünkü çay antibiyotik etkisi görür.

Yemek yerken dilinizi ısırabilirsiniz. Eğer çok acıyorsa dilinizi günde üç defa çay suyu ile çalkalayın. Farkı göreceksiniz.

Eğer buzdolabınız çok kokuyor ise demlikte kalan çay posalarını kurutarak dolaba bir kapta koyun. Kokuyu giderecektir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

8 − 5 =

Sayfa başına git