2016 Setrems İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Giyimtesettur.net olarak sizlere 2016 Setrems İlkbahar Yaz Koleksiyonu konusunda detaylı bilgiler vererek, daha hızlı bir çözüme kavuşmanızı sağlıyoruz. Düşünceleriniz bizim için oldukça önemlidir. Aklınızda oluşan soru işaretlerini konu altında yer alan Yorum Yap kısmını kullanarak bizlere bildirebilir, hızlı bir cevaba kavuşabilirsiniz.

Türkiye’nin birçok şehrinde ve online mağazalarda hizmet veren Setrms Giyim, bahar ve yaz nağmeleriyle kulağımızı çınlatıyor. 2016 ilkbahar yaz sezonunun en öncelikli, en beğenilen, en naif örneklerini hanımlara sunan Setrms Giyim’in favori ürünleri ile beraberiz bu kez.

Setrms Dış Giyim

Pardösüleri, baharlık trençleri ve rahat kapları ile her yaşa hitap eden Setrms’de iddialı çizgiler karşımıza çıkıyor.

Dış giyimde sezonun modasını giymek isteyenler kareli ve etnik desenleri tercih etmeli. Sadelik isteyenler ise daha düz modelleri seçmeli.

Setrms Tunikler

Bahara renk katan Setrms tunikler, bu sezonun en iyi modellerinden oluyor. Bahardan yaza yaklaştıkça trikoların yerini daha ince krep vb kumaşlar alacak. Yine diz altı uzun gömlek ve tuniklerde hemen her renk siz hanımları bekliyor olacak.

Setrms Elbiseler

Kadınsı duruş ya da spor-rahat giyim için en özel elbiseler hanımlara sunulmuş. Elbiselerde çizgilerin dansı,renklerin uyumu ile can bulmuş.

Setrms Eşarp

Artık Setrms konbinlerinizi tamamlayıp çıkmak Setrms ipek eşarpları ile çok kolay. Eşarplarda çiçekler, soyut ve geometrik desenler renklerle uyum içinde birleştirilmiş.

Setrms Abiye

Abiyede iddialı modelleri gördüğümüz Setrms, balık modelde abiyeleri uzun, tül ve dantel detaylarıyla tamamlamış. Mevsimin en tatlı çiçekleri ile bezenen abiyeler hakikaten çok iddialı.

Baharın floral renkleri Setrms Giyim ürünlerinde canlanıyor. Siz mağazaya gitmeden biz sizin ayağınıza mağazayı getiriyoruz. Galerimizde Setrms Giyim ürünlerinin en hoş modelleri mevcuttur.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

15 − 5 =

Sayfa başına git